ÖVRIGT / Speglar / Spegel 4845484
nr 484 5484
Gustaviansk stil, höjd: 83 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 10 september 2007
1.100 kr
1.300 kr
1.500 kr
Den Gustavianska stilen